Maak kennis met het Bobmail team

Wij geloven dat succesvolle e-mailmarketing afhangt van een persoonlijke aanpak!
Bobmail werkt op basis van openheid en een goed, persoonlijk contact. We komen
dan ook graag (en gratis) eens jouw kant op om te kijken of Bobmail bij je past.


Wie heb je nodig?

Bob

Directeur
06 – 2085 2323
bob@bobmail.nl

Patricia

Klantmanagement
06 – 1818 6104
patricia@bobmail.nl

Melinda

Projectmanagement
013 – 534 8632
melinda@bobmail.nl

Alexander

Klantmanagement
06 – 2256 0098
alexander@bobmail.nl


Maud

Content & Vormgeving
013 – 534 8632
maud@bobmail.nl

Stef

Accountmanagement
013 – 534 8632
stef@bobmail.nl