Maak kennis met het Bobmail team

Wij geloven dat succesvolle e-mailmarketing afhangt van een persoonlijke aanpak!
Bobmail werkt op basis van openheid en een goed, persoonlijk contact. We komen
dan ook graag (en gratis) eens jouw kant op om te kijken of Bobmail bij je past.


BEKIJK PROFIEL
BOB
Sales & Strategie
BEKIJK PROFIEL
ANNE
Projectmanagement
BEKIJK PROFIEL
EVELINE
Klantmanagement
BEKIJK PROFIEL
JORDY
Accountmanagement
BEKIJK PROFIEL
KAYLEIGH
Accountmanagement
BEKIJK PROFIEL
BRAM
Klantmanagement
BEKIJK PROFIEL
MELISSA
Contentmarketeer
KNUFFELHOND & MASCOTTE
CAYENNE
Knuffelhond & Mascotte
BEKIJK VACATURE
BEKIJK VACATURE
Stagiair(e) gezocht!

Wie heb je nodig?

Bob

Directeur
06 – 2085 2323
bob@bobmail.nl

Eveline

Klantmanagement
06 – 1818 6104
eveline@bobmail.nl

Anne

Projectmanagement
06 – 3761 1779
anne@bobmail.nl

Jordy

Accountmanagement
06 – 1044 6558
jordy@bobmail.nl

Kayleigh

Accountmanagement
06 – 4011 7167
kayleigh@bobmail.nl

Melissa

Contentmarketeer
013 – 534 8632
melissa@bobmail.nl

Bram

Klantmanagement
013 – 534 8632
bram@bobmail.nl